ВІВТОРОК 01.12.2021 СНІДАНОК: Молочна гречана каша, хліб пшеничний з вершковим маслом, сир твердий, чай з лимоном. ОБІД: Капусняк український, картопля відварена з маслом, гуляш курячий, огірок солоний, хліб житній, кисіль із свіжих фруктів. ПІДВЕЧІРОК: Макарони відварені, овочі припущені в молочному соусі, хліб пшеничний, кавовий напій.
Розділи

postheadericon “Використання мультфільмів, як засобу розвитку зв’язного мовлення у дітей дошкільного віку”

онлайн Українська мова для дошкільнят 

Даний курс призначений для дітей віком від 4 до 6 років і є базовою підготовкою дитини до школи та до першого класу зокрема. За допомогою цього розділу діти краще засвоять базові мовні поняття, вивчать багато нових слів, покращать свої навички читання.  Тут можна знайти і завдання для тих дітей, що тільки вчаться читати, і для тих, що вже роблять це вправно. Всі літери, слова і фрази у цьому рівні озвучені з метою не стільки допомогти дітям, що ще не можуть читати, а скільки допомогти дітям сформувати правильну вимову від самого початку знайомства з мовою. Адже те, що вивчила дитина в цьому віці, залишиться з нею на все життя. 

1. Українська мова для дошкільнят

2. Мультсеріал «Лепетуни» —  це коротенькі історії про головного персонажа проекту — Лепетуна та його родину, за допомогою яких дітки вивчатимуть назви побутових речей, тварин, квітів тощо, а також навчатимуться правильно говорити українською мовою в різних ситуаціях.

3. Мультсеріал «Це наше і це твоє» — це коротенькі мультфільми, які розповідають цікаві факти про нашу країну!

Комментарии запрещены.

«Толока до Покрови»
Тиждень безпеки

Ми за безпечні умови начання та праці!!!!!

Районний етап обласного фестивалю «Технологічний парк художньо-педагогічних ідей» 

ШАНОВНІ БАТЬКИ

МАЙБУТНІХ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ!

Заяви про зарахування дітей до ЗДО на 2021/2022 н.р. будуть прийматись за відповідним графіком. Дату та час повідомимо додатково.Будь ласка, чекайте на телефонний дзвінок.

 

НАБІР ДІТЕЙ

на 2021/2022 н.р. 

1-а молодша група (з 2 до 3 років)– 35 дітей;

2-а молодша група (з 3 до 4 років)– 10 дітей;

Середня група (з 4 до 5 років)–  добір у разі вивільнення місць;

Старша група (з 5 до 6 років) – добір у разі вивільнення місць;

Спеціальні групи — добір у разі вивільнення місць.