Розділи

postheadericon Результати моніторингу якості освіти

Результати моніторингу якості освіти | Конотопський навчально-виховний  комплекс: загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад  "Казка"

Результативність роботи педагогічного колективу простежується через успішність та готовність дітей до шкільного навчання випускників закладу освіти. 

Одним із завдань в роботі педагогів  груп старшого віку  «Веселка» Романова І.М, «Ромашка» Грицина Т.Л, Марухненко С.В., гр. «Козачата», Христенко О.В.,  гр. «Берізка» Гутарєва О.В., Чайка С.А., було формування життєвої компетентності дошкільника, соціалізація дитячої особистості, надання кваліфікованої допомоги дитині у формуванні елементарних навичок освітньої діяльності та адаптації до нових соціальних умов. Всього до школи  пішли 72 випускника. 

 

  У зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби  (COVID -19)  можливість,  щодо здійснення  об’єктивного моніторингу, відсітня. 

Комментарии запрещены.

Районний етап обласного фестивалю «Технологічний парк художньо-педагогічних ідей» 

ШАНОВНІ БАТЬКИ

МАЙБУТНІХ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ!

Заяви про зарахування дітей до ЗДО на 2021/2022 н.р. будуть прийматись за відповідним графіком. Дату та час повідомимо додатково.Будь ласка, чекайте на телефонний дзвінок.

 

НАБІР ДІТЕЙ

на 2021/2022 н.р. 

1-а молодша група (з 2 до 3 років)– 35 дітей;

2-а молодша група (з 3 до 4 років)– 10 дітей;

Середня група (з 4 до 5 років)–  добір у разі вивільнення місць;

Старша група (з 5 до 6 років) – добір у разі вивільнення місць;

Спеціальні групи — добір у разі вивільнення місць.