Розділи

postheadericon Історія нашого садка

У затишному куточку мальовничого і водночас величного міста Запоріжжя існує особливий, чарівний дитячий світ, зовсім не схожий на метушливе буття дорослих. Це світ дитинства. Він співочий і дзвінкий, різнокольоровий і яскравий, веселий, чистий і прозорий, мов джерельна вода. Весь цей світ знаходиться в будівлі дошкільного навчального закладу №175 «Оленка». Вже котрий рік поспіль, він гостинно відчиняє свої двері для найменших мешканців нашого міста. Тут кожна група – це комфорт і затишок, неповторний куточок казки і природи, чарівний світ книг та іграшок, а найголовніше – це уміло створені працівниками навчального закладу умови для становлення та всебічного розвитку особистості кожної дитини.

Дошкільний навчальний заклад «Оленка» має свою історію створення, становлення, розвитку і зростання. Вперше заклад відкрив свої двері для галасливої малечі в квітні 1978 року, знаходячись у відомстві Запорізького кабельного заводу.

В травні 1995 року будівлю було передано в комунальну власність міста. З того часу і по нині міська влада опікується долею та функціонуванням дошкільного закладу.

У дошкільному закладі функціонує 12 груп. ДНЗ № 175 працює за 12 годинним режимом – 6 груп,
за 10,5 годинним режимом — 5 груп (4 – спеціальні групи для дітей з порушенням мовлення, 1 група – 3 року життя), за 2 годинним режимом працює 1 група короткотривалого перебування.

Наш ДНЗ забезпечений технічними засобами навчання, дидактичними посібниками (переважна більшість творчі наробки логопедів та вихователів), художньою дитячою та методичною літературою.
У повсякденному житті проводяться різні форми мовленнєвої роботи: індивідуальна робота (перша половина дня — логопеди, друга половина дня — вихователі), збагачення словникового запасу дітей під час усіх видів діяльності: ігрової, пізнавальної, дослідницько-пошукової, образотворчої та словесної дитячої творчості.
Логопеди протягом року проводять діагностичні «зрізи» розвитку мовлення дітей.
На кінець року майже всі старші дошкільники засвоюють програмові завдання з грамоти — 92%.

Педагогічний колектив ДНЗ всі свої сили і роботу спрямовує на
удосконалення форм і методів навчально-виховної та корекційної роботи з дітьми, намагається забезпечити кожній дитині всебічний розвиток, враховуючи її вікові та індивідуальні особливості. В групах намагаються створити атмосферу доброзичливості, життєрадісного, спокійного мікроклімату, забезпечити всі необхідні умови для організації ігрової та трудової діяльності дітей.

Комментарии запрещены.

Районний етап обласного фестивалю «Технологічний парк художньо-педагогічних ідей» 

ШАНОВНІ БАТЬКИ

МАЙБУТНІХ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ!

Заяви про зарахування дітей до ЗДО на 2021/2022 н.р. будуть прийматись за відповідним графіком. Дату та час повідомимо додатково.Будь ласка, чекайте на телефонний дзвінок.

 

НАБІР ДІТЕЙ

на 2021/2022 н.р. 

1-а молодша група (з 2 до 3 років)– 35 дітей;

2-а молодша група (з 3 до 4 років)– 10 дітей;

Середня група (з 4 до 5 років)–  добір у разі вивільнення місць;

Старша група (з 5 до 6 років) – добір у разі вивільнення місць;

Спеціальні групи — добір у разі вивільнення місць.