ВІВТОРОК 01.12.2021 СНІДАНОК: Молочна гречана каша, хліб пшеничний з вершковим маслом, сир твердий, чай з лимоном. ОБІД: Капусняк український, картопля відварена з маслом, гуляш курячий, огірок солоний, хліб житній, кисіль із свіжих фруктів. ПІДВЕЧІРОК: Макарони відварені, овочі припущені в молочному соусі, хліб пшеничний, кавовий напій.
Розділи

postheadericon Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Органом управління ДНЗ № 175 є Департамент освіти і науки Запорізької міської ради та його відокремлений структурний підрозділ – Територіальний відділ освіти Дніпровського району Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.

Орган управління здійснює фінансування ДНЗ № 175, його матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі з обладнанням і матеріалами, інженерні комунікації, організовує будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування, харчування та медичне обслуговування дітей.

  (Витяг із Статуту ДНЗ № 175, розділ І. «Загальні положення», п. 1.6, ст. 1)

В ДНЗ № 175 обладнано:

  •  спортивна зала;
  •  музична зала;
  •  кабінет практичного психолога;
  •  методичний кабінет;
  • медичний кабінет.

Обладнання та оснащення освітнього процесу у закладі дошкільної освіти здійснюється відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту«, Типового переліку обов’язкового обладнання навчально-наочних посібників та іграшок у дошкільних навчальних закладах, затвердженого наказом МОН України від 19.12.2017 № 1633 затверджено Примірний перелік ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти.

Комментарии запрещены.

«Толока до Покрови»
Тиждень безпеки

Ми за безпечні умови начання та праці!!!!!

Районний етап обласного фестивалю «Технологічний парк художньо-педагогічних ідей» 

ШАНОВНІ БАТЬКИ

МАЙБУТНІХ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ!

Заяви про зарахування дітей до ЗДО на 2021/2022 н.р. будуть прийматись за відповідним графіком. Дату та час повідомимо додатково.Будь ласка, чекайте на телефонний дзвінок.

 

НАБІР ДІТЕЙ

на 2021/2022 н.р. 

1-а молодша група (з 2 до 3 років)– 35 дітей;

2-а молодша група (з 3 до 4 років)– 10 дітей;

Середня група (з 4 до 5 років)–  добір у разі вивільнення місць;

Старша група (з 5 до 6 років) – добір у разі вивільнення місць;

Спеціальні групи — добір у разі вивільнення місць.